Domů

Ahoj všem, nyní čekáme na dokončení registrace naší církve u ministerstva kultury …
Hned po té se sejdou členové přípravného týmu a by se společně usnesli na vývoji směru této církve.

Nepište dotazy o žádosti členství, hned jak to bude možné, bude tato informace zde a na sociálních sítích. Můžete se zde zaregistrovat, pošleme všem aktuální informace.

 • Naše víra je zdravý rozum, zdravé tělo, zdravý duch
 • Naše víra je přirozená imunita
 • Naše víra je že experimentální neověřená genová terapie škodí
 • Naše víra zakazuje experimenty s vlastním zdravím
 • Naše víra je zakazuje si poškozovat zdraví vakcínami a dušením se jakýmikoliv náhubky ( symboly otroka )
 • Vítáme všechny co si na nic nehrají, léčitele, šamany, vědmy, bylináře, druidy, prostě všechny co inkvizice likvidovala včetně současného systému.

Dobu čekání si můžete zkrátit tímto nádherným příběhem plným pravdy …
Povznášejme se společně do vyšších vibrací …

A nezapomeňte vše sdílet na sociálních sítích a hlavně známým a všem se kterými se pustíte osobně do řeči. Je to velmi důležité aby pravdou byli probuzeni ti, co sami žijí ve lži …

         Nechť vstoupí mé vědomí do všech probuzených bytostí ...

Hledejte ve svých řadách nejmoudřejší z moudrých, takové jakým byl KRISTUS. To to vědomí nikdy nezaniklo a nyní opět sestupuje do probuzených a moudrých bytostí na naší zemi.

Takto vypadá vrcholné duchovní uměni mystika

Jan Rak (9. února 1962) je jaderný a kvantový fyzik, profesor na finské univerzitě ve Jyvaskyle, mnohaletý pracovník na projektech na největším urychlovači částic na světě ve švýcarském CERNu. V letech 1989-1992 pracoval v Ústavu Jaderného Výzkumu v Dubně u Moskvy.

Připadá vám to ujeté ? Nevadí to je v pořádku. Jde hlavně o strach a nevědomost. Kdo se však zbaví strachu, dokáže i přes žhavý popel přejít. A také čím nás bude víc beze strachu, tím meší síla globalistů a covido fašistů na nás bude působit až zmizí úplně …